lastblood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


anime rpg
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ... [ Unknown Name ]

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Hyde.

Hyde.


Mesaje : 54
Data de înscriere : 16/01/2011

... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ... [ Unknown Name ]    ... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 3:21 am

- Um , vina mea ! dau usor din umeri si zambesc calm .
- Cred ca ... Vrei popcorn ? il intreb pe kenn deja ridicandu`ma de pe canapea si facandu`mi pasi spre usa de la bucatarie .
Sus In jos
Kenn

Kenn


Mesaje : 85
Data de înscriere : 16/01/2011

... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ... [ Unknown Name ]    ... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 3:23 am

Alerg in fata lui si il opresc din mers.
-Nu vad dece nu vrei sa imi spui. Nu musc...prea tare. Zambesc slab.
Sus In jos
Hyde.

Hyde.


Mesaje : 54
Data de înscriere : 16/01/2011

... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ... [ Unknown Name ]    ... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 3:28 am

Ma bosumflez si`mi duc mainile pe pieptul lui , incercand sa`l imping din fata mea .
- Care ? Cum ? Poftim ? Nu stiu ! Vrei sau nu popcorn ?
Sus In jos
Kenn

Kenn


Mesaje : 85
Data de înscriere : 16/01/2011

... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ... [ Unknown Name ]    ... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 3:31 am

Fac bot si nu ii raspund, trantindu'ma pe canapea. De obicei nu ma suparam asa, dar curiozitatea era mare. Voiam un raspuns.
Sus In jos
Hyde.

Hyde.


Mesaje : 54
Data de înscriere : 16/01/2011

... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ... [ Unknown Name ]    ... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 3:36 am

Imi dau ochii peste cap si intru in bucatarie , injurand printre dinti .
- Ce copil poti fii ! mormai la un moment dat , in asa fel incat sa ma auda si Kenn din camera . Ajuns in bucatarie , deschid usa unui dulap si iau o punga de popcorn .
Sus In jos
Kenn

Kenn


Mesaje : 85
Data de înscriere : 16/01/2011

... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ... [ Unknown Name ]    ... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 3:40 am

-Dece imi eviti intrebarea? Stii ca nu itii fac nimic. Marai, uitandu'ma la film.
Sus In jos
Hyde.

Hyde.


Mesaje : 54
Data de înscriere : 16/01/2011

... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ... [ Unknown Name ]    ... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 3:43 am

Pasesc in camera , incercand sa desfac punga de floricele .
- De unde pot fii sigur ? incerc sa schimb oarecum subiectul , dar cu greu .
Sus In jos
Kenn

Kenn


Mesaje : 85
Data de înscriere : 16/01/2011

... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ... [ Unknown Name ]    ... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 3:46 am

-Pentru ca stii ca sunt baiat cuminte. Oftez, inchizand incet ochii?
Sus In jos
Hyde.

Hyde.


Mesaje : 54
Data de înscriere : 16/01/2011

... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ... [ Unknown Name ]    ... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 4:56 pm

- Sigur ! mormai sarcastic si`mi dau ochii peste cap , oprindu`ma cu privirea atintita asupra lui Kenn .
- Scrie si pe fruntea ta : Motan bland . Zgaraie rau ! continui cu acelasi ton sarcastic si iritat , apropiindu`ma cu pasi marunti de canapea .
Incerc in continuu sa desfac cu atentie punga de popcorn , nedorind sa le imprastii prin toata camera si ma asez pe marginea canapelei .
Sus In jos
Kenn

Kenn


Mesaje : 85
Data de înscriere : 16/01/2011

... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ... [ Unknown Name ]    ... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 5:17 pm

Dau din umeri si deschid un ochi, privind la televizor. Interesant filmu'.
Sus In jos
Hyde.

Hyde.


Mesaje : 54
Data de înscriere : 16/01/2011

... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ... [ Unknown Name ]    ... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 5:23 pm

Il privesc cu coada ochiului , realizand ca nu mai are de gand sa zica nimic .
Aara sa`mi dau seama am deschis punga cu floricele . Imi var mana in punga si iau cateva ducandu`le la gura , apoi arunc cu cateva in tip .
- Tu straine de acolo . Doresti floricele ? intreb pe un ton de copil inocent , afisand un zambet pe masura comportamentului .
Sus In jos
Kenn

Kenn


Mesaje : 85
Data de înscriere : 16/01/2011

... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ... [ Unknown Name ]    ... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 5:50 pm

-No. Raspund scotand limba copilaros. Nu voia sa imi raspunda la intrebare asa ca nu il mai bateam la cap.
Sus In jos
Hyde.

Hyde.


Mesaje : 54
Data de înscriere : 16/01/2011

... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ... [ Unknown Name ]    ... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 7:19 pm

- Dar ... iti placeau . ma bosumflez si`mi mut privirea intr`un punct anume pe tavan , amintindu`mi ceva .
Sus In jos
Kenn

Kenn


Mesaje : 85
Data de înscriere : 16/01/2011

... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ... [ Unknown Name ]    ... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 7:23 pm

Incep sa rad.
-Oamenii nu trebuie sa ramana la fel tot timpul. Se mai schimba. Nu? Il ciufulesc jucaus.
Sus In jos
Hyde.

Hyde.


Mesaje : 54
Data de înscriere : 16/01/2011

... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ... [ Unknown Name ]    ... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 9:15 pm

- Iar vrei sa ma schimb ? Ce`i in neregula cu hain... adica , cu mine ? mormai , de aceasta data mergand pe sensul folosit de el .


Ultima editare efectuata de catre Hyde. in Dum Ian 16, 2011 9:28 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Kenn

Kenn


Mesaje : 85
Data de înscriere : 16/01/2011

... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ... [ Unknown Name ]    ... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 9:25 pm

-Esti prea....rau. Murmur plictisit privind'ul curios.
Sus In jos
Hyde.

Hyde.


Mesaje : 54
Data de înscriere : 16/01/2011

... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ... [ Unknown Name ]    ... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 9:31 pm

- Rau ?! repet dupa acesta , cu o expresie mirata .
- Deci ce ? Daca sunt inger nu inseamna ca si trebuie sa ma comport ca unul . Stii asta doar !
Sus In jos
Kenn

Kenn


Mesaje : 85
Data de înscriere : 16/01/2011

... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ... [ Unknown Name ]    ... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 9:33 pm

-Moah. Nu. Dar mi'ai placea mai mult daca ai fi mai...cuminte. Spun oftand adanc, -Dar stim amandoi ca asta nu se va intampla niciodata.
Sus In jos
Hyde.

Hyde.


Mesaje : 54
Data de înscriere : 16/01/2011

... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ... [ Unknown Name ]    ... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 9:39 pm

Imi apropii chipul de acesta si clipesc des :
- Ohh , dar credeam ca ma iubesti deja ! soptesc pe un glas de copil mic .
Sus In jos
Kenn

Kenn


Mesaje : 85
Data de înscriere : 16/01/2011

... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ... [ Unknown Name ]    ... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 9:41 pm

-Am zis eu ca nu te iubesc? Raspund pe un ton copilaros, scotand limba la el.
Sus In jos
Continut sponsorizat





... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ... [ Unknown Name ]    ... [ Unknown Name ]  - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
... [ Unknown Name ]
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
lastblood :: Conac :: Camere-
Mergi direct la: