lastblood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


anime rpg
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ...everything is boring...

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Andy

Andy


Mesaje : 62
Data de înscriere : 15/01/2011

...everything is boring... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...everything is boring...   ...everything is boring... - Pagina 2 EmptyLun Ian 17, 2011 8:03 pm

Am privit`o putin si mi`am dus mana la gura chicotind.
Hai mah,nici chiar asa,adica arati bine la varsta ta de 6666 de ani... am glumit
Uhmm...ti`au crescut.. spun copilaresc ducandu`mi mainile pe sanii ei.


Ultima editare efectuata de catre Andy in Lun Ian 17, 2011 8:53 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 27
Data de înscriere : 16/01/2011

...everything is boring... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...everything is boring...   ...everything is boring... - Pagina 2 EmptyLun Ian 17, 2011 8:25 pm

Nu vrei o relatie!!dar ma pipai? am zis eu razand in timp ce i-am indepartat mana de pe piepul meu.
Ce sa inteleg eu din asta?
Sus In jos
Andy

Andy


Mesaje : 62
Data de înscriere : 15/01/2011

...everything is boring... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...everything is boring...   ...everything is boring... - Pagina 2 EmptyLun Ian 17, 2011 9:27 pm

Pai..uhm...stii?Defapt mie imi place de alcineva,deci..presupun ca.... mi`am muscat buza inferioara privind in alta parte.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 27
Data de înscriere : 16/01/2011

...everything is boring... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...everything is boring...   ...everything is boring... - Pagina 2 EmptyLun Ian 17, 2011 9:34 pm

Stai linistit...nu o sa ma mai vezi niciodata...poate asa o sa fie mai bine... am spus eu in timp ce m-am intors cu spatele la baiat si am incept sa merg.
Nu stiam unde ma duc...dar am plecat..nu suportam sa il aud cum in spune ca place pe altcineva.
Sus In jos
Andy

Andy


Mesaje : 62
Data de înscriere : 15/01/2011

...everything is boring... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...everything is boring...   ...everything is boring... - Pagina 2 EmptyLun Ian 17, 2011 9:54 pm

"De ce fetele sunt asa grele de cap? ma intreb in gand si alerg incet pana la ea,am prins`o de mana si am traso in bratele mele.
Nu pleci nicaieri,nu te las nici daca va trebui sa te leg de pat si sa dau foc la casa...
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 27
Data de înscriere : 16/01/2011

...everything is boring... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...everything is boring...   ...everything is boring... - Pagina 2 EmptyLun Ian 17, 2011 9:59 pm

N..n..nu mai intelg nimic. am spus eu in timp ce o lacrima mi se rostogolea p obraz.
L-am stans in brate punandu-mi mainile pe spatele lui.
Sus In jos
Andy

Andy


Mesaje : 62
Data de înscriere : 15/01/2011

...everything is boring... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...everything is boring...   ...everything is boring... - Pagina 2 EmptyLun Ian 17, 2011 10:57 pm

Am zambit cald ducandu`mi o mana pe capul ei.
Uhm...e cam greu sa iti explic,nici eu nu stiu ce simt...deci hai sa ne calmam
Sus In jos
Continut sponsorizat





...everything is boring... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...everything is boring...   ...everything is boring... - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
...everything is boring...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
lastblood :: New Jersey :: Club-
Mergi direct la: