lastblood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


anime rpg
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 A life so changed

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Dylan

Dylan


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/01/2011

A life so changed Empty
MesajSubiect: A life so changed   A life so changed EmptyDum Ian 16, 2011 2:20 pm

Dylan se plictisea in acea zi , avea chef sa se izoleze de toti si de tot . Merse in padure unde credea ca poate fi singur . Cand ajunsese , mersese pe jos doar , examina atent imprejurul si se rezema de un copac .
Observa ca era putin innorat cerul , dar nu avea ce face , vroia sa ramana indiferent de vreme .
Isi aprinse o tigara .
Sus In jos
Lilith von D.

Lilith von D.


Mesaje : 78
Data de înscriere : 16/01/2011

A life so changed Empty
MesajSubiect: Re: A life so changed   A life so changed EmptyDum Ian 16, 2011 2:24 pm

Am strănutat, mirosind una dintre flori. Stăteam în luminişul acela de două ore. Urma să plouă. Dar nu-mi păsa, rămâneam.
Sus In jos
Dylan

Dylan


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/01/2011

A life so changed Empty
MesajSubiect: Re: A life so changed   A life so changed EmptyDum Ian 16, 2011 2:27 pm

Termina tigara prea repede , din nou . Era pacat ca era si ultima din pachet . Murmura ceva printe dinti , si expira tot fumul , facand cateva cerculete din el .
Sus In jos
Lilith von D.

Lilith von D.


Mesaje : 78
Data de înscriere : 16/01/2011

A life so changed Empty
MesajSubiect: Re: A life so changed   A life so changed EmptyDum Ian 16, 2011 2:30 pm

M-am ridica şi am început să merg spre drum. Mi-am tras gluga în cap, a început să picure.
Sus In jos
Dylan

Dylan


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/01/2011

A life so changed Empty
MesajSubiect: Re: A life so changed   A life so changed EmptyDum Ian 16, 2011 2:33 pm

Dupa ce arunca chistocul tigarii pe jos , si il calcase o data , simti ceva ud , apa . Incepu sa ploaie , isi dadu ochii peste cap , in timp ce simtea cum se uda din ce in ce mai tare .
Noroc ca avea gluga cu el , asa ca si-o trase peste cap . Se auzeau tot felul de tunete,unul dupa altul .
Sus In jos
Lilith von D.

Lilith von D.


Mesaje : 78
Data de înscriere : 16/01/2011

A life so changed Empty
MesajSubiect: Re: A life so changed   A life so changed EmptyDum Ian 16, 2011 2:35 pm

Am ţipat. Nu-mi plăceau tunetele. Mi-am tras gluga mai tare în cap şi am început să fug.
Sus In jos
Dylan

Dylan


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/01/2011

A life so changed Empty
MesajSubiect: Re: A life so changed   A life so changed EmptyDum Ian 16, 2011 2:37 pm

What the fuck? zise acesta in sinea lui cand auzi acel tipat ciudat . Nu recunoscuse prea bine vocea , prin sunetul ploii si a tunetelor . Se dezlipi de trunchiul copacului , privind cand in stanga , cand in dreapta .
Sus In jos
Lilith von D.

Lilith von D.


Mesaje : 78
Data de înscriere : 16/01/2011

A life so changed Empty
MesajSubiect: Re: A life so changed   A life so changed EmptyDum Ian 16, 2011 2:40 pm

Am fugit prin faţa lui Dylan fără să mă opresc. Îmi era frică.
Sus In jos
Dylan

Dylan


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/01/2011

A life so changed Empty
MesajSubiect: Re: A life so changed   A life so changed EmptyDum Ian 16, 2011 2:44 pm

Avea o viteza uluitoare , de aceea o recunoscuse imediat . Privi rapid din directia de unde venise , nu o urmarea nimeni , de ce sa fuga in halul asta ?
Noroc ca avea puterea teleportarii , ajunse in fata ei inainte de a fugi mai departe .
Sus In jos
Lilith von D.

Lilith von D.


Mesaje : 78
Data de înscriere : 16/01/2011

A life so changed Empty
MesajSubiect: Re: A life so changed   A life so changed EmptyDum Ian 16, 2011 2:45 pm

Se prăbuşi când se lovi de Dylan. Îşi ridică privirea şi se uită la băiat.
Sus In jos
Dylan

Dylan


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/01/2011

A life so changed Empty
MesajSubiect: Re: A life so changed   A life so changed EmptyDum Ian 16, 2011 2:49 pm

O prinse de mana si o ridica la nivelul lui , tinand-o strans de el . Ii privi chipul speriat , ce se umezea din cauza picurilor de apa .
Sus In jos
Lilith von D.

Lilith von D.


Mesaje : 78
Data de înscriere : 16/01/2011

A life so changed Empty
MesajSubiect: Re: A life so changed   A life so changed EmptyDum Ian 16, 2011 3:02 pm

Nu m-am zbătut. Ştiam că nu avea rost. Am încercat să nu ţip din nou când tună. N-am putut să mă abţin, am ţipat.
Sus In jos
Dylan

Dylan


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/01/2011

A life so changed Empty
MesajSubiect: Re: A life so changed   A life so changed EmptyDum Ian 16, 2011 3:07 pm

God , sunt doar niste tunete . replica acesta . Nu intelegea de ce se putea speria atat de tare , erau foarte zgomotoase , dar nu se intampla nimic .
Sus In jos
Lilith von D.

Lilith von D.


Mesaje : 78
Data de înscriere : 16/01/2011

A life so changed Empty
MesajSubiect: Re: A life so changed   A life so changed EmptyDum Ian 16, 2011 3:09 pm

Îl plesni puternic peste faţă.
Taci! Tu chiar nu ştii nimic!
Sus In jos
Dylan

Dylan


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/01/2011

A life so changed Empty
MesajSubiect: Re: A life so changed   A life so changed EmptyDum Ian 16, 2011 3:12 pm

Facu un pas in spate , ducandu-si o mana pe obrazul rosu . Ii putea auzi glasul foarte bine .
Cum vrei . spuse incet , privind in alte parte.
Sus In jos
Lilith von D.

Lilith von D.


Mesaje : 78
Data de înscriere : 16/01/2011

A life so changed Empty
MesajSubiect: Re: A life so changed   A life so changed EmptyDum Ian 16, 2011 3:14 pm

Nu am plecat. Am rămas acolo, privind pământul.
S-Scuze...
Sus In jos
Dylan

Dylan


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/01/2011

A life so changed Empty
MesajSubiect: Re: A life so changed   A life so changed EmptyDum Ian 16, 2011 3:18 pm

A continuat sa-si tina mana pe obraz , si ochii pe ea .
Ce s-a intamplat?
Sus In jos
Lilith von D.

Lilith von D.


Mesaje : 78
Data de înscriere : 16/01/2011

A life so changed Empty
MesajSubiect: Re: A life so changed   A life so changed EmptyDum Ian 16, 2011 3:21 pm

N-am vrut. spun ridicând privirea.
Sus In jos
Dylan

Dylan


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/01/2011

A life so changed Empty
MesajSubiect: Re: A life so changed   A life so changed EmptyDum Ian 16, 2011 3:32 pm

N-ai vrut dar ai facut-o . spuse ramanand in exact aceeasi pozitie , spera sa nu o supere iar .
Sus In jos
Lilith von D.

Lilith von D.


Mesaje : 78
Data de înscriere : 16/01/2011

A life so changed Empty
MesajSubiect: Re: A life so changed   A life so changed EmptyDum Ian 16, 2011 3:33 pm

Scuze. spun ducând mâna la obrazul lui. Înainte să îl vindec am întrebat. Pot?
Sus In jos
Dylan

Dylan


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/01/2011

A life so changed Empty
MesajSubiect: Re: A life so changed   A life so changed EmptyDum Ian 16, 2011 3:41 pm

A oftat , dand incet afirmativ din cap . Ustura putin , avea palma grea , ce-i drept .
Sus In jos
Lilith von D.

Lilith von D.


Mesaje : 78
Data de înscriere : 16/01/2011

A life so changed Empty
MesajSubiect: Re: A life so changed   A life so changed EmptyDum Ian 16, 2011 3:44 pm

Am atins uşor cu mâna locul unde l-am plesnit. Am început să vindec lovitura. Simţeam lacrimile grele în ochi.
Sus In jos
Dylan

Dylan


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/01/2011

A life so changed Empty
MesajSubiect: Re: A life so changed   A life so changed EmptyDum Ian 16, 2011 3:47 pm

Durerea incetul cu incetul disparea , si cand termina , ii multumi .
Sus In jos
Lilith von D.

Lilith von D.


Mesaje : 78
Data de înscriere : 16/01/2011

A life so changed Empty
MesajSubiect: Re: A life so changed   A life so changed EmptyDum Ian 16, 2011 3:51 pm

Mai eşti supărat? întreb, privindu-l timid.
Sus In jos
Dylan

Dylan


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/01/2011

A life so changed Empty
MesajSubiect: Re: A life so changed   A life so changed EmptyDum Ian 16, 2011 4:04 pm

Isi duse o mana la gura , chicotind .
Nici nu am fost .
Sus In jos
Continut sponsorizat





A life so changed Empty
MesajSubiect: Re: A life so changed   A life so changed Empty

Sus In jos
 
A life so changed
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» I Hate This Life

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
lastblood :: Out of city :: Padure-
Mergi direct la: