lastblood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


anime rpg
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ...New Moon...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Crystal

Crystal


Mesaje : 27
Data de înscriere : 16/01/2011

...New Moon... Empty
MesajSubiect: ...New Moon...   ...New Moon... EmptyDum Ian 16, 2011 3:56 pm

Lumina lunii se reflecta in apa cristalina lasand in urma o dara de mister a noptii.M`am asezat pe malul lacului parca vrajita de acest peisaj mirific.Am atins usor apa,cu varfurile degetelor deregland reflectia lunii.
Sus In jos
Mitsuru

Mitsuru


Mesaje : 5
Data de înscriere : 14/01/2011

...New Moon... Empty
MesajSubiect: Re: ...New Moon...   ...New Moon... EmptyDum Ian 16, 2011 10:14 pm

Atipisem in cele din urma , intr-unul din copacii de pe malul lacului , briza racoroasa a noptii imi brazda chipul , totul parea atat de calm. Mi-am deschis lent ochii , ridicandu-mi pleoapele amortite pentru a imi afunda privirea in bezna , era deja noapte. Mi-am indepartat suvitele rebele de pe chip cu degetul , privind spre intinderea de apa. Am coborat , asezandu-ma pe iarba moale , prinzandu-mi genunchii cu bratele si pierzandu-mi viziunea in directia cerului.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 27
Data de înscriere : 16/01/2011

...New Moon... Empty
MesajSubiect: Re: ...New Moon...   ...New Moon... EmptyDum Ian 16, 2011 11:48 pm

Incercam sa imi gasesc reflectia in apa....ce prostie!Vampiri nu au reflectie,si totusi un pic de speranta mai era ascunsa adanc in sufletul negru si gol ce il purtam dupa mine.M`am gandit ca nu ar strica o baie asa ca mi`am dat repede jos hainele,ramanand in lenjerie intima si m`am aruncat in apa.
Sus In jos
Continut sponsorizat





...New Moon... Empty
MesajSubiect: Re: ...New Moon...   ...New Moon... Empty

Sus In jos
 
...New Moon...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Full moon

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
lastblood :: Out of city :: Lac-
Mergi direct la: