lastblood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


anime rpg
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 All the things I hate

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Crystal

Crystal


Mesaje : 27
Data de înscriere : 16/01/2011

All the things I hate Empty
MesajSubiect: All the things I hate   All the things I hate EmptyDum Ian 16, 2011 4:26 pm

Tocmai veneam din oras unde avusesem parte de o lupta cu un varcolac.
Paseam incet pe gresia rece in picioarele goale ce imi sangerau.Imi simteam tot corpul slabit,si fiecare neuron parca imi ceda.Ma tineam de bratul drept din care curgea sange,mi`am pierdut echilibrul cazand in genuchi in fata oglinzii,mi`am pus mainile pe fata lasand cateva lacrimi de sange sa cada.
Sus In jos
Dylan

Dylan


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/01/2011

All the things I hate Empty
MesajSubiect: Re: All the things I hate   All the things I hate EmptyDum Ian 16, 2011 4:34 pm

Tinand totusi cont de ora , Dylan vroia sa mearga in oras , cu niste treburi . Intra in baie cu un prosop pe umar , cu intentia de a se spala un pic pe fata .
Cand zari cateva pete de sange pe gresie , crezu imediat ca era un cadavru , ridica un pic ochii si o zari pe fata .
Facu un pas in spate , pentru un moment se speriase , dar ii trecu .
Ce s-a intamplat aici?
Sus In jos
Mitsuru

Mitsuru


Mesaje : 5
Data de înscriere : 14/01/2011

All the things I hate Empty
MesajSubiect: Re: All the things I hate   All the things I hate EmptyDum Ian 16, 2011 4:42 pm

Dupa cum obijnuiam sa ma ascund printre copaci , nedorind atentia celor din jur , intr-unul eram si acum , observand ce se mai petrece prin jur. In aer incepuse sa pluteasca miasma sangelui , ceva ce uram atat de mult , am zambit in coltul gurii , sarind pe pervazul unei ferestre pentru a fi mai aproape. Am analizat-o pe fata ingenuncheata pe gresie din cap pana in picioare , fara a face vreun zgomot care mi-ar fi putut trada prezenta desi descoperirea mea era inevitabila. Picaturile de sange se prelingeau lent pe pielea sa alba , ba chiar am avut si impresia ca plange , dar nu avea de ce , trebuia sa se regenereze destul de rapid , doar era un vampir , era una de-a lor , am dedus dezgustat , sprijinindu-mi barbia in mana si continuand sa ma holbez de parca as fi fost la cinema.
Aparu si un tanar destul de speriat, heh putea deveni interesant , pacat ca nu aveam popcorn.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 27
Data de înscriere : 16/01/2011

All the things I hate Empty
MesajSubiect: Re: All the things I hate   All the things I hate EmptyDum Ian 16, 2011 4:44 pm

Am tresarit speriata cand i`am auzit vocea baiatului ridicandu`ma repede de jos.Mi`am acoperit rana de la mana dreapta,cu mana stanga inghitind in sec.Priveam absenta sangele ce se scurgea incet pe piciorul meu.
Nimic. am spus incet incercand sa imi mentin echilibrul.
Sus In jos
Dylan

Dylan


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/01/2011

All the things I hate Empty
MesajSubiect: Re: All the things I hate   All the things I hate EmptyDum Ian 16, 2011 4:56 pm

>>Nimic<< cum adica? Nega evidenta ?
Se vedea prea bine sangele , ceea ce il ingrijora putin . Nu stia cum sa actioneze in acel moment , cel mai bine ar fi fost sa o ajute cumva , nu?
Serios? ridica o spranceana . Facu un pas inainte . Te ajut? o intreba la sfarsit , doar nu avea cum s-o lase in acea stare , bineinteles .
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 27
Data de înscriere : 16/01/2011

All the things I hate Empty
MesajSubiect: Re: All the things I hate   All the things I hate EmptyDum Ian 16, 2011 5:05 pm

Serios... am spus cu putina nesiguranta in voce simtind cum totul de invartea in jurul meu.Probabil ameteala era din cauza lipsei de sange,dar nu ma puteam regenera din cauza faptului ca nu mai bausem sange de cateva zile.Am simtit cum imi pierd echilibrul,asa cum s`a si intamplat,pierzand orice contact cu realitatea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





All the things I hate Empty
MesajSubiect: Re: All the things I hate   All the things I hate Empty

Sus In jos
 
All the things I hate
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» I Hate This Life

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
lastblood :: Conac :: Baile-
Mergi direct la: