lastblood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


anime rpg
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Shadows...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Mitsuru

Mitsuru


Mesaje : 5
Data de înscriere : 14/01/2011

Shadows... Empty
MesajSubiect: Shadows...   Shadows... EmptyDum Ian 16, 2011 10:33 pm

Am deschis larg fereastra , nuanta unei usoare nostalgii instalandu-se in mintea mea , parca vedeam si acum florile ce se inmulteau in fiecare zi , aduse de prietenul meu , care imi refuzase oferta , inca ucidea oameni pentru a se hrani , murisem degeaba pana la urma. Am oftat indepartandu-ma de amintiri si risipind ceata , trantindu-ma pe suprafata moale a patului , eram cam obosit si din nou straniul deja vu ma bantuia. Mi-am inchis ochii , concentrandu-ma doar asupra batailor inimii mele , care nu ar mai fi trebuit sa bata de mult dar inca lupta. Am strans intre degete cearceaful , frustrat , nu ma puteam calma , faceam ce faceam si tot la capatul drumului ajungeam , tot in trecut.
Sus In jos
Kenn

Kenn


Mesaje : 85
Data de înscriere : 16/01/2011

Shadows... Empty
MesajSubiect: Re: Shadows...   Shadows... EmptyDum Ian 16, 2011 10:38 pm

Ma opresc brusc in fata unei usi. Intind mana si bat de cateva ori, vrand sa cunosc pe cineva nou. Mersesem pe hol destul de mult si ma plictiseam.
Sus In jos
Mitsuru

Mitsuru


Mesaje : 5
Data de înscriere : 14/01/2011

Shadows... Empty
MesajSubiect: Re: Shadows...   Shadows... EmptyDum Ian 16, 2011 10:50 pm

Dupa ce am rasfoit din nou filele cartii fara ca macar sa-mi doresc asta , nu imi doream dar se intampla , inca eram in cautarea raspunsului , am fost trezit la realitate in cele din urma , sunetul produs la contactul degetelor cu suprafata usii rasunase puternic in linistea incaperii. M-am ridicat , aranjandu-mi putin gulerul camasii din instinct, indreptandu-ma spre usa si deschizand-o. Am ridicat din spranceana , in timp ce-l analizam pe tanarul din fata mea , de cunoscut nu-l cunosteam , asta era clar.
-Salut! Te pot ajuta cu ceva?
Sus In jos
Kenn

Kenn


Mesaje : 85
Data de înscriere : 16/01/2011

Shadows... Empty
MesajSubiect: Re: Shadows...   Shadows... EmptyDum Ian 16, 2011 10:53 pm

-Salut. Raspund afisand un zambet slab. -Mnh..am venit sa vad cine sta aici. Curiozitatea...ce sa'i faci.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Shadows... Empty
MesajSubiect: Re: Shadows...   Shadows... Empty

Sus In jos
 
Shadows...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
lastblood :: Conac :: Camere-
Mergi direct la: