lastblood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


anime rpg
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 What can I do?

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Dylan

Dylan


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/01/2011

What can I do? Empty
MesajSubiect: What can I do?   What can I do? EmptySam Ian 15, 2011 10:38 pm

Se trezise devreme in acea dimineata, nu stia de ce. Stia ca avea sa aiba o zi lunga, dar nu putea sa faca nimic .
Dupa ce isi facu un dus rapid si se imbraca, cauta telefonul prin gramada de haine ce o lasase in mijlocul camerei. Spre noroc il gasi rapid, si da.. se considera intr-adevar norocos pentru ca de obicei i-l gasea si in bucatarie , in frigider .
Vroia sa-l sune pe amicul lui, "amic" fiind doar o expresie pe care o folosea ca sa obtina ce avea nevoie de la el , cum ar fi informatii si date importate, droguri, si chestii de genul asta.
Ii trimisese un mesaj in care sa se intalneasca in acea dupa amiaza. Dupa ce termina, arunca telefonul inapoi in gramada de haine si isi scoase o tigara din pachet, aprinzand-o.


Ultima editare efectuata de catre Dylan in Sam Ian 15, 2011 10:53 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Mia
Admin
Mia


Mesaje : 87
Data de înscriere : 14/01/2011

What can I do? Empty
MesajSubiect: Re: What can I do?   What can I do? EmptySam Ian 15, 2011 10:43 pm

Veneam din padure plictisita,purtand o bluza cu decolteu adanc si o pereche de pantaloni scurti.Afara era destul de frig,dar eu nu simteam frigul de aceasta data.Am ajuns in gradina de la conac si am privit in jur.Nimeni nu era prin preajma si nici nu ma mira acest lucru fiind destul de tarziu.Am oftat incet incepand sa ma plimb prin gradina,privind prin jur.M-am oprit langa o tufa de trandafiri albi si rupand doar unul.Cel cu mai multi spini,ca deobicei.
Un alt oftat mi se strecura de pe buze facandu-ma sa ma simt ciudat cand spinii imi intrau in piele.Niciodata nu ma mai simtisem asa dar ce mai conta acum?Dau incet din umeri privind conacul cu atentie mai mult din plictiseala.
M-am indreptat incet spre camin plictisita.Urcam incet scarile privind usile de pe coridor.M-am oprit din curiozitate la o usa si am batut de cateva ori.


Ultima editare efectuata de catre Mia in Sam Ian 15, 2011 11:14 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
https://newjersey.forumgratuit.ro
Dylan

Dylan


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/01/2011

What can I do? Empty
MesajSubiect: Re: What can I do?   What can I do? EmptySam Ian 15, 2011 11:11 pm

Off: scuze,vina mea ca nu m-am explicat bine in postul precedent. Vroiam sa dau de inteles ca nu e noapte, ci e zi. Scuza'ma inca o data, oricum eu am editat.
Sus In jos
Mia
Admin
Mia


Mesaje : 87
Data de înscriere : 14/01/2011

What can I do? Empty
MesajSubiect: Re: What can I do?   What can I do? EmptySam Ian 15, 2011 11:15 pm

Off:nui nimic,am corectat si eu postul si nu trebe sa te scuzi ca i se putea intampla oricui sa mai greseasca,
Sus In jos
https://newjersey.forumgratuit.ro
Dylan

Dylan


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/01/2011

What can I do? Empty
MesajSubiect: Re: What can I do?   What can I do? EmptySam Ian 15, 2011 11:40 pm

Dupa ce isi puse tigara printre buze si trase de cateva ori din ea , auzi acele zgomote , mai bine zis batai in usa .
Fiind destul de aproape de usa, nu dura mult si o deschise , privind- o imediat pe tipa din fata lui . Fumul ii aburea privirea si nu putea sa o examineze cu atentie .
Se sprijini de usa , scotandu-si tigara dintre buze , tinand-o intre doua degete .
Acum o vedea clar mai bine .
Da? Ce e? intreba acesta , ridicand totodata din sprancene .
Sus In jos
Mia
Admin
Mia


Mesaje : 87
Data de înscriere : 14/01/2011

What can I do? Empty
MesajSubiect: Re: What can I do?   What can I do? EmptySam Ian 15, 2011 11:42 pm

Mi-am ridicat privirea spre baiat,sprijinindu-ma de perete privind din cap pana-n picioare.Am schitat doar un zambet mentinandu-mi privirea asupra lui fara sa ii raspund pe moment la intrebare.
-Ma gandeam sa imi cunosc vecinii,daca deranjez pot pleca.spun pe un ton plictisit dezlipindu-ma de perete vrand sa plec.
Sus In jos
https://newjersey.forumgratuit.ro
Dylan

Dylan


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/01/2011

What can I do? Empty
MesajSubiect: Re: What can I do?   What can I do? EmptySam Ian 15, 2011 11:49 pm

Il irita putin intrebarea acesteia , dar se rezuma doar la un mic incruntat si apoi la un ranjit . Isi baga din nou tigara printre buze si trase inca o data din ea .
Daca deranjai , crede-ma ca nu as fi venit sa-ti deschid. continua dandu-se din usa . Intra .
Sus In jos
Mia
Admin
Mia


Mesaje : 87
Data de înscriere : 14/01/2011

What can I do? Empty
MesajSubiect: Re: What can I do?   What can I do? EmptySam Ian 15, 2011 11:52 pm

M-am intors spre el zambind incet,am pasit la fel de incet in camera lui intorcandu-ma apoi din nou spre el privindu-l.
-Mia.ma prezint scurt,examinandu-i camera.
Sus In jos
https://newjersey.forumgratuit.ro
Dylan

Dylan


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/01/2011

What can I do? Empty
MesajSubiect: Re: What can I do?   What can I do? EmptyDum Ian 16, 2011 12:01 am

Se uita ciudat la fata , ce era cu acele miscari lente?! Fiecare secunda era o eternitate pentru el, nu suporta asa de mult sa astepte.
Cand intr-un final intra , inchise usa dupa ea si expira fumul din el.
Dylan, Dy pe scurt se prezenta si el la sfarsit. Sper ca esti obisnuita cu dezordinea. adauga , deoarece camera lui nu era cea mai curata de pe pamant, dar ii facu totusi semn sa ia loc.
Sus In jos
Sayu




Mesaje : 41
Data de înscriere : 15/01/2011

What can I do? Empty
MesajSubiect: Re: What can I do?   What can I do? EmptyDum Ian 16, 2011 12:04 am

-Mergand pe coridorul mare,neavand ce face mam plimbat fra directie si mam gandit sa bat de cateva ori intr-o usa
-Dc a imi deschide bine,daca nu tot bine imi este
Sus In jos
Mia
Admin
Mia


Mesaje : 87
Data de înscriere : 14/01/2011

What can I do? Empty
MesajSubiect: Re: What can I do?   What can I do? EmptyDum Ian 16, 2011 12:05 am

-Nu am treaba.spun zambind si asezandu-ma pe canapea.Incantata.continui fara sa il scap din priviri,nu stiam de ce dar il priveam destul de atenta la fiecare miscare.
Oftez incet pana la urma,intorcandu-mi privirea spre camera sa,analizand-o din plictiseala.
Sus In jos
https://newjersey.forumgratuit.ro
Dylan

Dylan


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/01/2011

What can I do? Empty
MesajSubiect: Re: What can I do?   What can I do? EmptyDum Ian 16, 2011 12:10 am

Era pe punctul de a intreba-o pe fata ceva, dar alte batai de dinafara usii ii atrase atentia. Se pare ca avea un alt "vizitator" ? Si el care avea o gramada de treaba in acea zi, ofta .
Un moment . se indrepta spre usa deschizand-o din nou . O privi pe tipa si astepta sa vorbeasca ea prima .
Sus In jos
Mia
Admin
Mia


Mesaje : 87
Data de înscriere : 14/01/2011

What can I do? Empty
MesajSubiect: Re: What can I do?   What can I do? EmptyDum Ian 16, 2011 12:13 am

-ok.spun dand incet din umeri si lasandu-mi capul pe spate privind tavanul.Numaram secundele in gand in timp ce mintea imi zbura in alta parte,doar in prezent nu era.Oricum aveam la multe sa ma gandesc cat timp baiatul era la usa.
Sus In jos
https://newjersey.forumgratuit.ro
Sayu




Mesaje : 41
Data de înscriere : 15/01/2011

What can I do? Empty
MesajSubiect: Re: What can I do?   What can I do? EmptyDum Ian 16, 2011 12:22 am

-AAAAAAA da eu ma numesc Sayu ,zambindui baiatului
-Si am venit doar in recunoastere dar daca deranjez sa imi spui ca nu vreau sa fiu o pacoste care sta pe capul celorlatii
Sus In jos
Dylan

Dylan


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/01/2011

What can I do? Empty
MesajSubiect: Re: What can I do?   What can I do? EmptyDum Ian 16, 2011 12:25 am

Baiatul analizase scurt in mintea sa cele spuse de fata , dupa care facu un pas in spate, facandu-i semn sa intre.
Sunt Dylan . murmura acessta avand in continuare tigarara pe jumatate terminata intre buze. I'a loc.
Sus In jos
Mia
Admin
Mia


Mesaje : 87
Data de înscriere : 14/01/2011

What can I do? Empty
MesajSubiect: Re: What can I do?   What can I do? EmptyDum Ian 16, 2011 12:27 am

Stateam din nou normal pe canapea privind un punct fix ganditoare.Auzisem cam tot ce vorbisera dar nu prea am bagat de seama chiar tot ca nu imi pasa.
Sus In jos
https://newjersey.forumgratuit.ro
Sayu




Mesaje : 41
Data de înscriere : 15/01/2011

What can I do? Empty
MesajSubiect: Re: What can I do?   What can I do? EmptyDum Ian 16, 2011 12:33 am

-Pasina inauntru cu pasii maruntii,acesta ii facu cu mana fetei care mai era in camera iar dupa aceea zambindui
-Iti multumesc ca mai primit ,replicand catre baiat
Sus In jos
Dylan

Dylan


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/01/2011

What can I do? Empty
MesajSubiect: Re: What can I do?   What can I do? EmptyDum Ian 16, 2011 12:37 am

Va astept mereu cu "bratele deschise" . zambi strengar, terminand tigara si aruncand-o in scrumiera de pe masa ce se afla mai langa el . O privi din nou pe cealalta fata . Sa va servesc cu ceva? le intreba intr-un final, nu ca ar avea asa de mult chef sa mearga pana la bucatarie.
Sus In jos
Mia
Admin
Mia


Mesaje : 87
Data de înscriere : 14/01/2011

What can I do? Empty
MesajSubiect: Re: What can I do?   What can I do? EmptyDum Ian 16, 2011 12:39 am

-MIe nu imi trebuie nimic,mersi.spun zambind calma si privind-o apoi pe fata.Mia.m-am prezentat scurt "examinand"din nou camera,mai ales un punct fix de pe perete pe care doar eu il vedeam.
Sus In jos
https://newjersey.forumgratuit.ro
Sayu




Mesaje : 41
Data de înscriere : 15/01/2011

What can I do? Empty
MesajSubiect: Re: What can I do?   What can I do? EmptyDum Ian 16, 2011 12:39 am

-Eu nu doresc nimic de baut,deocamdata,dupa ce spuse se duse sa ia un loc prin camera baitului ,si privii pe ici pe colo prin camera iar dupa aceea clipind
Sus In jos
Dylan

Dylan


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/01/2011

What can I do? Empty
MesajSubiect: Re: What can I do?   What can I do? EmptyDum Ian 16, 2011 12:43 am

"Deocamdata"?! ii rasuna in minte acel cuvant spus de ea . Spera sa nu se astepte sa o intrebe inca o data daca doreste ceva.
Uhm.. bine atunci.
Se aseza turceste in fata patului , mai precis pe covorul pufos , examinandu-le bine . Ce norocos se considera in acel moment.
Sus In jos
Sayu




Mesaje : 41
Data de înscriere : 15/01/2011

What can I do? Empty
MesajSubiect: Re: What can I do?   What can I do? EmptyDum Ian 16, 2011 12:46 am

-Privind peretii camerei iar apoi uitanduse spre fereastra,defapt acesta privea mai mult in gol ,fara un scop anume ,iar dupa cateva minute privind din nou de jur impreju
Sus In jos
Mia
Admin
Mia


Mesaje : 87
Data de înscriere : 14/01/2011

What can I do? Empty
MesajSubiect: Re: What can I do?   What can I do? EmptyDum Ian 16, 2011 12:47 am

I-am privit cand pe unul cand pe altul,plictisita.Am oftat incet din nou inchizandu-mi scurt ochii.
-Deci..ce facem?intreb curioasa.
Sus In jos
https://newjersey.forumgratuit.ro
Dylan

Dylan


Mesaje : 67
Data de înscriere : 14/01/2011

What can I do? Empty
MesajSubiect: Re: What can I do?   What can I do? EmptyDum Ian 16, 2011 12:50 am

Cum ce facem? Eu nu ma plictisesc. spuse acesta zambind usor pervers, privindu-le atent "formele" corpului . Se simtea deja in paradis .
Sus In jos
Sayu




Mesaje : 41
Data de înscriere : 15/01/2011

What can I do? Empty
MesajSubiect: Re: What can I do?   What can I do? EmptyDum Ian 16, 2011 12:54 am

-Eu mam cam plictisit ,scuze daca am zis ceva deranjator,acesta cscand iar dupa aceea privindui pe cei doi
Sus In jos
Continut sponsorizat





What can I do? Empty
MesajSubiect: Re: What can I do?   What can I do? Empty

Sus In jos
 
What can I do?
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
lastblood :: Conac :: Camere-
Mergi direct la: