lastblood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


anime rpg
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 I Hate This Life

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Andy

Andy


Mesaje : 62
Data de înscriere : 15/01/2011

I Hate This Life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Hate This Life   I Hate This Life - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 10:39 pm

OCC: nup ^^

BIC:
Uh....merci,suntem gemeni,cred am zambit slab tresarind usor speriat la auzul sunetului provocat in usa de lemn.M`am ridicat de jos aranjandu`mi fusta si am deschis usa.
Uhm...buna,te pot ajuta cu ceva? am zambit calm
Sus In jos
Mia
Admin
Mia


Mesaje : 87
Data de înscriere : 14/01/2011

I Hate This Life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Hate This Life   I Hate This Life - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 10:40 pm

Am aruncat o privire curioasa spre usa,vazandu-mi fratele pe care nu il mai vazusem de ceva vreme.
-Pe cine avem noi aici.soptesc usor amuzata.
Sus In jos
https://newjersey.forumgratuit.ro
Kenn

Kenn


Mesaje : 85
Data de înscriere : 16/01/2011

I Hate This Life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Hate This Life   I Hate This Life - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 10:45 pm

-Heii! Am venit sa vad cine sta aici..O observ pe sora mea si oftez. -Satana! Murmur in gluma, scotandu'i limba.
Sus In jos
Andy

Andy


Mesaje : 62
Data de înscriere : 15/01/2011

I Hate This Life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Hate This Life   I Hate This Life - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 10:49 pm

L`am privit zambind usor slab.
Okei..pai intra,daca vrei! m`am dat din fata usii lasand`o sa se tranteasca de perete.
Sus In jos
Mia
Admin
Mia


Mesaje : 87
Data de înscriere : 14/01/2011

I Hate This Life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Hate This Life   I Hate This Life - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 10:50 pm

-Satana esti tu fratemio.spun scotand limba la el,apoi privind-o pe fata.Asa ne alintam noi deobicei.
Sus In jos
https://newjersey.forumgratuit.ro
Kenn

Kenn


Mesaje : 85
Data de înscriere : 16/01/2011

I Hate This Life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Hate This Life   I Hate This Life - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 10:55 pm

-Eu? Satana? Eu sunt inger mai!! Spun pasind inauntru. Nu stiam ce sa zic ca sa nu ii dezvalui identitatea baiatului.
Sus In jos
Andy

Andy


Mesaje : 62
Data de înscriere : 15/01/2011

I Hate This Life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Hate This Life   I Hate This Life - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 10:59 pm

Am inchis usa in urma lui,oftand incet.
Uhm...fa`te comod aaaa Kenn,parca,nu? intreb putin nesigur.pentru ca mai mereu uitam numele persoanelor cu care vorbeam.
Sus In jos
Kenn

Kenn


Mesaje : 85
Data de înscriere : 16/01/2011

I Hate This Life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Hate This Life   I Hate This Life - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 11:11 pm

-Da. A....bby, parca? Ii dau nume fals, asezandu'ma langa Mia.
Sus In jos
Andy

Andy


Mesaje : 62
Data de înscriere : 15/01/2011

I Hate This Life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Hate This Life   I Hate This Life - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 11:21 pm

Mda...ceva de genu... rad slab
Uhm....va servesc cu ceva? am zambit pasind in bucatarie.
Sus In jos
Kenn

Kenn


Mesaje : 85
Data de înscriere : 16/01/2011

I Hate This Life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Hate This Life   I Hate This Life - Pagina 2 EmptyDum Ian 16, 2011 11:32 pm

Chicotesc.
-Eu nu vreau nimic, merci oricum.
Sus In jos
Mia
Admin
Mia


Mesaje : 87
Data de înscriere : 14/01/2011

I Hate This Life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Hate This Life   I Hate This Life - Pagina 2 EmptyLun Ian 17, 2011 3:07 pm

-Nici eu mersi...tu inger?te cred.spun in gluma scotand limba la el si privindu-l atenta apoi.
Sus In jos
https://newjersey.forumgratuit.ro
Andy

Andy


Mesaje : 62
Data de înscriere : 15/01/2011

I Hate This Life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Hate This Life   I Hate This Life - Pagina 2 EmptyLun Ian 17, 2011 4:42 pm

Am dat din umeri.
Cum vreti... murmur deschizand usa de la frigider,mi`am luat o doza de Cola si m`am reintors in camera privind spre ceasul digital de pe noftiera.
Sus In jos
Kenn

Kenn


Mesaje : 85
Data de înscriere : 16/01/2011

I Hate This Life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Hate This Life   I Hate This Life - Pagina 2 EmptyMar Ian 18, 2011 2:01 am

-Mneh...ai crescut. Scot limba la ea, privind'o plictisit. -Si tot eu sunt mai sexii! Zic in gluma incepand sa rad.
Sus In jos
Mia
Admin
Mia


Mesaje : 87
Data de înscriere : 14/01/2011

I Hate This Life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Hate This Life   I Hate This Life - Pagina 2 EmptyMar Ian 18, 2011 2:48 pm

-Ce enervant poti fi.spun dandu-mi ochii peste cap si lovindu-l in joaca.Era mai liniste fara tine stii?intreb curioasa.
Sus In jos
https://newjersey.forumgratuit.ro
Kenn

Kenn


Mesaje : 85
Data de înscriere : 16/01/2011

I Hate This Life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Hate This Life   I Hate This Life - Pagina 2 EmptyMar Ian 18, 2011 7:12 pm

-Dap. Dar tocmai de asta m'am mutat aici. E prea linistit si m'am gandit sa intervin!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





I Hate This Life - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Hate This Life   I Hate This Life - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
I Hate This Life
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» All the things I hate
» A life so changed

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
lastblood :: Conac :: Camere-
Mergi direct la: